Chceš mě chci tě

Chceš mě,chci tě online

12. června 2010 v 20:35 | television-serials
Shlédnout film online můžete ZDE

Chceš mě,chci tě fotky

12. června 2010 v 20:32 | teleivsion-serials

The Ugly Truth, Cheryl Hines, John Michael Higgins

Chceš mě,chci tě hlášky

12. června 2010 v 20:26 | television-serials

Abby Richterová: Teď se dostanu do televizního pekla, hned za tou nahou rosničkou z Kanady.
Mike Chadway: To jako vážně? Ona je nějaká nahá rosnička? Můžeme ji zaměstnat?

Chceš mě,chci tě herci

12. června 2010 v 20:24 | television-serials

Gerard Butler-Mike Chadway
Katherine Heigl-Abby Richter
Cheryl Hines-Georgia
Eric Winter-Colin
Bree Turner-Joy
Bonnie Somerville-Elizabeth
Holly Weber-Megan
Vicki Lewis-Elain
Yvette Nicole Brown-Dori
Nathan Cordry-Josh

Chceš mě,chci tě info

12. června 2010 v 20:17 | television-serials

Originální název: The Ugly Truth
Rok výroby: 2009
Žánr:komedie / romantický
Země:Spojené státy americké
Délka:96 minut
Premiéra v ČR:15.10.2009

Film Chceš mě, chci tě je chytrou a sexy komedií o mužích, ženách a obrovské propasti, která odděluje to, jak o sobě navzájem smýšlejí, sní a snaží se opačné pohlaví svádět. Katherine Heigl a Gerard Butler v ní ztvárňují dva kolegy z donucení, kteří se bytostně nesnášejí. Ona se snaží najít kvalitního ideálního partnera. Jeho posláním je říkat ženám, aby se probraly a uvědomily si, že muži myslí jen na jediné. Ale když se rozhodne jí pomoci získat to, po čem touží, zjistí navzájem navzdory všem očekáváním, jak silně se mohou přitahovat i ty největší protiklady.

Abby Richter (Heigl) je ambiciozní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém - tedy kromě toho, že je stále svobodná. Co se schůzek týče, má organizátorka tělem i duší Abby na svém kontě jen dlouhou řadu neúspěchů.

Když její pořad začne klesat na sledovanosti, je Abby nucena spojit své síly s nově přijatým spolupracovníkem Mikem Chadwayem (Butler), mužem, který ji irituje snad naprosto vším. Jeho pásmo "Chceš mě, chci tě" by měl diváky a divačky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Ale jeho neotesaný a odporně šovinistický styl je Abby trnem v oku, a aby toho nebylo málo, stane se jeho pořad pochopitelně okamžitým hitem.

Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike Chadway není - šarmantní, zdvořilý a představou nejlepší zábavy pro něj nejsou dívčí zápasy v bahně - a Abby to tentokrát nechce pokazit. Když si Abby nechá od Mikea poradit a zkouší jeho provokativní metody svádění, čeká oba dva velké překvapení: i když jsme navenek zcela odlišní, některé skryté touhy máme všichni naprosto společné.


 
 

Reklama