Nate Archibald info

5. června 2010 v 9:09 | television-serialy |  Nate Archibald

Jméno: Nathaniel Fitzwilliam Archibald
Přezdívky: N, Nate
Herečka: Chace Crawford
Povolání: Student
Specialita: Laccrose, plachtění
Hobby: jogging (běhání)
Styl: Preppy
Osobnost: Tichý
Slabina: Starší, ženaté ženy

Nate Archibald to má s rodinou těžké. S mamkou nějak moc nekomunikuje a táta zvaný "kapitán" ho pořád tlačí na Datrhmouth College. Nate však ještě vůbec netuší, na jakou vysokou školu by chtěl jít on sám.
S otcem chodí skoro každý den běhat do parku, ovšem jen do té doby, kdy zjistí, že něco není v pořádku. Otec totiž zpronevěřil peníze firmy a když se o tom dozvědí příslušné úřady, raději odcestuje ze země. Když se vrátí, Nate ho přemluví. A kapután se nechá zatknout a nese za své konání důsledky. Tím si u Nata získá ztracenou důvěru.
Matčinu stranu rodiny řídí jeho dědeček William Vanderbilt. Ten sice dělá, že bere Nata takového jaký on sám je, jenže to většinou jen hraje. Je k lidem velice přesvědčivý a v některých se mu podaří změnit názor i Natovi.
Nate je v seriálu v nějakém vztahu snad ke všem. Byl nejlepší přítel Chucka, kamarád Dana. Měl něco s Vanessou, Jenny, Blair i Serenou. Ostatně s ženami Nate problémy nemá. Měl tajný vztah s dcerou nepřátelské rodiny (ve válce s Vanderbiltovými) či ženatou nevlastní matkou přítele od Blair.
N je také jako jedna z mála postav neutrální. Nemá potřebu mstít se a se všemi po většinu času vychází. Velmi rád cestuje a plachtí. Podobně jako Serena neví, co bude v životě dělat. Doufejme, že na to v nějakém díle přijde…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Myškyn Myškyn | Web | 5. června 2010 v 9:18 | Reagovat

krásná fotka v článku, vypadá skvěle..on vypadá pořád skvěle :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama